Logo Fontaine uitgevers

Culinair

Kind & Jeugd

Contact

Fontaine Uitgevers
Van Eeghenstraat 93-95
1071 EX Amsterdam

Postbus 15511
1001 NA Amsterdam

T 020 570 61 00
E info@info@fontaineuitgevers.nl

Manuscripten

Als u een boek in voorbereiding hebt dat mogelijk bij Fontaine Uitgevers zou kunnen passen, kunt u zich schriftelijk tot de redactie richten:

Digitaal: info@fontaineuitgevers.nl, t.a.v. de redactie

Via de reguliere post:
Fontaine Uitgevers
t.a.v. de redactie
Van Eeghenstraat 93-95
1071 EX Amsterdam

Wij raden u aan om nooit een origineel via de post te sturen, en altijd duidelijk uw naam en adres bij het manuscript te vermelden. Gelieve uw pakket zo simpel mogelijk te versturen, zonder het gebruik van ringbanden en/of ordners. Manuscripten zonder bijgevoegde, voldoende retourporto, worden niet teruggezonden.

Hebt u na drie maanden geen antwoord ontvangen, dan is uw manuscript afgewezen. Over afgewezen manuscripten wordt niet gecorrespondeerd.

Auteursoptredens

Lezingen, boekhandels-, school-, en bibliotheekbezoeken van auteurs van Fontaine Uitgevers kunt u aanvragen via de Schrijverscentrale of via de uitgeverij (info@fontaineuitgevers.nl).

Pers

Wilt u een aanvraag doen voor recensie-exemplaren en/of beeldmateriaal, of contact opnemen met een van onze auteurs ten behoeve van publiciteit? Neem dan contact op met:


Alice de Ceuster-Wubbels

E Alice.deCeuster@parkuitgevers.nl

T 020 5706 116

Hoofd PR/ marketing Park Uitgevers:

E Charley.Haagsma@parkuitgevers.nl

T 020 5706 123

Laurie Branderhorst

E Laurie.Branderhorst@parkuitgevers.nl

T 020 5706 134

Verkoop

Commercieel manager Nederland en België

Michel Schoonheim
E michel.schoonheim@parkuitgevers.nl
T 06 514 25322


Senior accountmanager

Maroos Hendrickx
E maroos.hendrickx@parkuitgevers.nl
T 020 570 61 30


E-commerce accountmanager

Tomas Blansjaar
E tomas.blansjaar@parkuitgevers.nl
T 020 570 61 54

Accountmanagers

Liesbeth Sysling
E liesbeth.sysling@parkuitgevers.nl
T 06 107 99586

Rob Sluijter
E rob.sluijter@parkuitgevers.nl
T 06 212 74417


Verkoop binnendienst

Stephan Beckers
E verkoop@parkuitgevers.nl
T 020 209 00 30

Annoesjka van Dijk
E annoesjka.vandijk@parkuitgevers.nl
T 020 570 61 38

Vertegenwoordiging in België:

Correspondentieadres:

Mythras Books BV
Duboisstraat 50
2060 Antwerpen
België


T +32 3 361 29 93
info@mythrasbooks.be
www.mythrasbooks.be



Pieter Geelen | Verkoop binnendienst
bestellingen@mythrasbooks.be

Ingrid Van der Vloet | Verkoop binnendienst
E bestellingen@mythrasbooks.be

Joeri Dewallef | Verkoop buitendienst
E joeri.dewallef@mythrasbooks.be

Eva Van Ootegem | PR & Marketing
T +32 491 06 65 30 | E eva.vanootegem@mythrasbooks.be

Annelies Dyck | PR & Marketing culinair
E annelies.dyck@mythrasbooks.be