Voor bestellingen kunt u contact opnemen met:

Stephan Beckers | Verkoop Binnendienst
020-20 900 30 | Stephanbeckers@fontaineuitgevers.nl


Annoesjka van Dijk | Verkoop Binnendienst
020-5706 138 | avandijk@nieuwamsterdam.nl


Rob Sluijter | Accountmanager
06 – 21274417| rs@uitgeverijpodium.nl

Tomas Blansjaar | E-commerce Accountmanager
020-5706154 | tblansjaar@nieuwamsterdam.nl


Maroos Hendrickx | Senior Accountmanager
020-5706 130 | mhendrickx@nieuwamsterdam.nl


Liesbeth Sysling | Accountmanager
06 – 10799586 | liesbethsysling@nieuwamsterdam.nl

Vertegenwoordiging in België:

Correspondentieadres:

Mythras Books BV – Agora
Ninovesteenweg 24
9320 Aalst
België

T +32 (0)53 78 87 00
E info@mythrasbooks.be / info@agorabooks.com
W www.mythrasbooks.be / www.agorabooks.com

Marisa Braem | Verkoopbinnendienst
marisa@agorabooks.com

Martine De Smet | Verkoop buitendienst
martine@agorabooks.com

Debbie Van Wassenhove | Verkoop buitendienst
debbie@agorabooks.com

Eva Van Ootegem | PR & Marketing
+32 491 06 65 30 | eva.vanootegem@mythrasbooks.be

Voor zelfstandige boekhandels

Wij verzoeken u een ruilorder af te spreken met de afdeling verkoop. Een ruilorder dient 1,5 keer de waarde te bedragen van de retourgevraagde boeken. Boeken kunnen retour gevraagd worden wanneer ze tussen de 6 en 12 maanden oud zijn. Retouren worden geaccepteerd vanaf 3 exemplaren. Park Uitgevers hanteert een strafkorting van 5%.
Voor boekhandelsketens of leden van inkooporganisaties gelden andere retourafspraken. Bij twijfel kunt u contact opnemen met de afdeling verkoop.

Lezingen en auteursoptredens

Boeken die besteld worden voor lezingen en auteursoptredens worden met 100% recht van retour geleverd. Afspraken hierover kunt u maken met de afdeling verkoop.

Catalogi Fontaine Uitgevers

Klik hier voor een overzicht van onze aanbiedingsbrochures. Indien u een papieren exemplaar zou willen ontvangen, neem dan contact op met Maroos Hendrickx via mhendrickx@nieuwamsterdam.nl of bel op 020-5706130.

Najaar 2020
Zomer 2020
Voorjaar 2020